Banka Havalesi / EFT Siparişlerinize %2 Extra İNDİRİM
           
Tiktok

Hizmetlerimiz

Odun kömür sobası ve pelet şömine sobası satışı yapan soba marketim olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak, profesyonel danışmanlık hizmeti vermek ve satın alınan sobaların kurulumunu ve bakımını yapmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz.

Soba Marketim olarak, size en iyi sobaları ve şömineleri sunmak için buradayız. Ürünlerimiz, güvenilir, kaliteli ve dayanıklıdır. Odun kömür sobalarımız, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülük ve güvenli olması için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı şekilde pelet şömine sobalarımız, güvenilir ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca, şöminelerimizin kullanımı kolay ve güvenli olması için özel olarak tasarlanmıştır.

Soba marketim olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimiz arasında, ürün seçimi, teslimat, montaj ve satış sonrası destek hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca, ürünlerimizi satın alan müşterilerimize ücretsiz kurulum ve montaj hizmeti de sunmaktayız. Bizim teknik ekibimiz, ürünlerin kurulumu ve montajı konusunda uzmanlıklarını kullanarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca, ürünlerin kullanımı ve bakımı konusunda kullanıcılarımıza eğitim vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan profesyonel ekibimiz, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Pelet Soba ve Avantajları
Pelet şömine sobası, ısınma çözümleri arasında sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Merkezi kalorifer sistemiyle uyumlu olması, çevreci bir yakıt kullanması ve klasik soba hissiyatını sunması gibi özellikleri sayesinde yoğun ilgi görür. Soba marketim üzerinden çeşitli modellerine erişebilir ve yaşam alanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle yüksek verimliliği ve kolay kullanımı ile ısıtma sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Bünyesinde bulunan vakumlu fanlar ile yönlendirilen hava ısıtma verimini yukarı taşır.  Pelet yakıtının yüksek verimli yanmasıyla diğer fosil yakacaklara göre yaklaşık üç kat daha verimli bir ısınma elde edilir. Geliştirilmiş tasarım sayesinde, hava akışı kontrol edilerek kolay tutuş sağlanır ve soba zehirlenmesi riski azaltılır. Geniş yüzey alanı sayesinde her türlü yemek pişirilebilir ve servis edilen yemeklerin soğumaması için de kullanılabilir. Fırınlı pelet şöminelerinde fırın bölmesi bulunur ve fırında her türlü yiyecek hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, sıcak hava akışını yönlendirerek ve sıcaklık sensörleri kullanarak fırının ısısını da ayarlayabilirsiniz. Sulu sistem pelet sobalar, içerisindeki su haznesi sayesinde sistem çalıştığı sürece sıcak su temin edebilir ve bu bölme açıp kapatılabilir.

Fırınlı Pelet Şömine Neden Tercih Edilmeli?
Kendine özgü fırınlı pelet şömine tasarımı sayesinde, güvenli bir şekilde yanan ateşi izleyerek rahatlayabilir ve fırınlı pelet sobası ile içinizi ısıtabilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi, pelet yakıtıdır. Teknik olarak sıkıştırılmış odun talaşı olarak tanımlanır. Ancak, normal odunlara göre yanma verimi çok yüksektir. Bu yüksek verim neticesinde, karbonmonoksit oluşumu ortadan kalkar ve soba zehirlenmesi riski kalmaz. Ayrıca yüksek verimliliği sayesinde, is ve kül oluşumu çok azdır. Az oluşan is sebebiyle, iç temizliğe sıkça ihtiyaç duyulmaz. Kül oluşumu diğer fosil yakıtlarda %12 iken pelet yakıt için bu değer %1 seviyesindedir. Bu düşük kül birikintisi sebebiyle eski tip modellerde yapılan temizlik pelet sobalarda çok nadir yapılır. Bir diğer avantajı da otomatik yakıt tedariğidir. Herhangi bir ön hazırlık gerektirmez, tek yapmanız gereken yakıt haznesinin doldurmaktır. Pelet yakıt hazneden yanma odasına gerektiği kadar alınır. Sitemiz üzerinden sobaların performansı hakkında detaylı bilgiye ulaşarak kararınızı kısa sürede verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Fırınlı Pelet Şöminelerin Adresi Soba Marketim
Isınma sorunlarını çözmek için pelet şömine sobası giderek daha popüler hale gelmektedir. Verimlilik, ısınma performansı ve maliyet açısından uygun bir seçenek olarak kabul edilir. Fiyatlar marka ve modele göre değişebilir. Kullanılan malzeme kalitesi, üretim süreci gibi unsurlar fiyatları etkiler. pelet şömine sobası kalite, performans ve maliyeti uygun düzeyde tutarak ürünleri müşterilerin kullanımına sunarlar. Boya tipi, ürün boyutları, elektrikli veya manuel olması gibi faktörler de fiyatlandırmayı etkiler.

Alacağınız ürünü belirlerken, hangi boyutlarda olması gerektiğine karar vermeniz gerekir. Seri üretim kalıpları dışında ölçülerde ürünler fiyatları listelenen fiyatlardan farklı olabilir. Isınma performansı seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Müşteri yorumlarını okuyarak ısıtma performansı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanılan çeliğin özellikleri de fiyatları etkileyen önemli bir unsurdur. Çeliğin ısıya dayanıklılığı, ağırlığı gibi özellikler markalara göre değişebilir ve fiyatlandırmayı etkileyebilir. Ayrıca ürün özellikleri ve ekipmanları da fiyatları etkiler. Kalorifer sistemine uyumlu sobalar diğer modellerle karşılaştırıldığında ekstra ekipmanlar içerebilir. Su pompası, tahliye valfi, basınç sensörü, sıcaklık sensörü gibi ekipmanlar ürün fiyatını önemli ölçüde etkiler. Farklı markaların farklı modelleri, satış planlaması, hammadde temini gibi nedenlerden dolayı fiyat skalaları birbirinden farklı olabilir.

Bu nedenle firma olarak satışını yaptığımız fırınlı pelet şömine, pelet şömine sobası, fırınlı odun kömür şöminesi, odun kömür sobası, camlı kule pelet şöminesi , barbekü mangalları gibi ürünler için, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde pelet soba ihtiyaçlarınız için sürekli olarak soba marketim sitemizi ziyaret ederek, kampanyalarımızdan faydalanabilir ve uygun fiyatlı pelet şömine sobaları hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz..